Kolonia Wola Szydłowiecka,
3 500 000 PLN
Dom (Rezydencja) na sprzedaż , 427,20 m2
8192.88 PLN /m2
Powierzchnia
427,20 m2
Liczba pokoi
7
Rok budowy
2006

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 148243
Powierzchnia: 427,20 m2
Powierzchnia działki: 16 784 m2
Liczba pokoi: 7
Pięter : 2
Rok budowy: 2006
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 8192.88 PLN
Cena: 3 500 000 PLN

Opis nieruchomości:

Reprezentacyjna rezydencja położona k. Bolimowa w Kol. Wola Szydłowiecka,
59 km od centrum Warszawy i 70 km od Łodzi.

Przestrzenny układ architektoniczny zapewnia właścicielom pełną dyskrecję, dając jednocześnie poczucie wysublimowanego komfortu.
Od bramy wjazdowej do rezydencji wiedzie 80 metrowa brukowana aleja obsadzona kwitnącymi krzewami, zakończona reprezentacyjnym podjazdem.
Portyk i fronton budynku utrzymany jest w porządku toskańskim.
Parter budynku, z zewnątrz, okalają dwa tarasy z podcieniami.
Z reprezentacyjnego hallu przechodzimy do części dziennej domu, podzielonej na strefy:
salon z kominkiem, jadalnia, gabinet. Każda z tych stref ma dwuskrzydłowe wyjście na taras. Kuchnia jest osobnym pomieszczeniem, z którego również jest bezpośrednie wyjście na taras.
Na parterze znajduje się również duża łazienka z oknem oraz pomieszczenia gospodarcze: pralnia i prasowalnia, garderoba, spiżarnia, magazyn ogrodowy, kotłownia oraz przejście do garażu (na 2 samochody) i osobnej zamykanej klatki schodowej wiodącej na piętro do pomieszczeń typu studio.
Dębowe schody prowadzą na piętro stanowiące część prywatną. W przestronnym hallu zaaranżowano strefę wypoczynkową z wyjściem na taras. Tu znajdują się również 3 wygodne sypialnie z wyjściem na tarasy oraz 2 pokoje kąpielowe i 2 garderoby.
Osobne studio składa się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Ta część domu może stanowić apartament gościnny lub pomieszczenie dla personelu.
Na piętrze znajdują się łącznie 3 przestronne tarasy.
Do wykończenia wnętrz użyto materiałów wysokiej jakości, w tym dębiny na schody i parkiety, sprowadzoną na zamówienie drewnianą stolarkę wewnętrzną z kryształowymi taflami.
Dom wyposażony jest w instalacje: wodną (z filtrem zmiękczającym do wody z wodociągu oraz studnią głębinową), elektryczną (siła), 3 szczelne zbiorniki na nieczystości, internetową i klimatyzację.
Ogrzewanie podłogowe i tradycyjne ( piec olejowy z zasobnikiem).
Na terenie posiadłości znajduje się ogród kwiatowy ( z systemem nawadniania), owocujący sad (ok. 100 drzew) i duże oczko wodne.
Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej z oferowaną rezydencją, o pow. 71 666 m2.
W oddaleniu od rezydencji postawiono budynek hali o rozpiętości 12 m i pow. zabud. 450 m2, do którego prowadzi osobna 4 metrowa droga i brama wjazdowa z podjazdem wyłożonym kostką. Budynek hali może spełniać funkcję magazynową ponieważ jest przystosowany do przechowywania np.warzyw i owoców, ma 2 wrota stalowo-drewniane rozsuwane, instalację elektryczną i odgromową, wentylację grawitacyjna (wywietrzaki stalowe), wodna, odprowadzania nieczystości, odprowadzania wody deszczowej. W części hali znajdują się pomieszczenia biurowo-socjalne.

Rezydencja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w niedalekiej odległości od pałacu i zespołu parkowego w Nieborowie.

Polecam klientom ceniącym ciszę, walory przyrody a jednocześnie wymagającym pełnego komfortu.

Wirtualny spacer po nieruchomości:

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl


Lokalizacja: