Warszawa Wilanów, Potułkały
3 850 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 353 m2
8498.58 PLN /m2
Powierzchnia
353 m2
Liczba pokoi
6
Rok budowy
2014

Dane nieruchomości:

Numer oferty: PN712298
Powierzchnia: 353 m2
Powierzchnia działki: 1 135 m2
Liczba pokoi: 6
Pięter : 1
Rok budowy: 2014
Ogrzewanie: gazowe
Balkon : 3
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 8498.58 PLN
Cena: 3 850 000 PLN

Opis nieruchomości:

Polecamy nowoczesny dom położony w Wilanowie, w wyjątkowo urokliwym miejscu w pierwszej linii zabudowy od Lasu Kabackiego i Parku Kultury w Powsinie. Z okien domu roztacza się bezpośredni widok na las.

To unikalna oferta na rynku, o wielu niezaprzeczalnych atutach. 

Pierwszym atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja - ciche i spokojne miejsce w otoczeniu reprezentacyjnych domów, wśród zieleni, jednocześnie zapewnia szybki dojazd tak do stacji metra, jak i innych dzielnic Warszawy. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy pod Parkiem Kultury w Powsinie.

Drugi atut to nowoczesna architektura domu (indywidualny projekt) oraz wysoka jakość wykonania - do budowy wykorzystane zostały najnowsze technologie i rozwiązania. Dom został wybudowany przez parę inżynierów budownictwa na potrzeby własne.
Dom wykonano z wykorzystaniem materiałów doskonałej jakości. Taras i podjazd wyłożony został płytami granitowymi, parapety zewnętrzne także wykonano z granitu naturalnego, a do elewacji budynku użyto okładziny z naturalnej cegły klinkierowej Vandersanden. Okna drewniane firmy CDM o wysokich parametrach termicznych gr. 9 cm o wysokości 270 cm. Akustyczne sufity podwieszane firmy Ecophon. Dachówka ceramiczna Creaton. Stacja zmiękczania wody pitnej, co znacząco poprawia jakość wody i chroni urządzenia przed wytrącaniem się kamienia.
W budynku zastosowano wodne ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu.

Trzecim atutem jest funkcjonalność - układ wnętrza budynku optymalnie dopasowano do potrzeb współczesnej rodziny.
Parter został pomyślany jako przestrzeń wspólna oraz przeznaczona dla gości - znajdują się tu salon z częścią jadalną, przyległa otwarta kuchnia, pokój gościnny, pom. gosp., łazienka, oraz duży garaż mieszczący dwa auta.
Piętro to strefa prywatna, są tu 4 pokoje (każdy z garderobą i balkonem), dwie łazienki, pralnia i duża garderoba.

Czwarty atut to bezpieczeństwo.
Zapewniają ją zestawy 3 szybowe (2 komorowe) z zewnętrznymi szybami klasy P4, alarmy antywłamaniowe z możliwością sterowania przez telefon, system kamer zewnętrznych z rejestratorem oraz sterowane zewnętrzne rolety na wszystkich oknach.

Piątym atutem jest ekonomia i ekologia.
Dom jest tani w utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów roczny koszt ogrzewania i podgrzania wody użytkowej nie przekracza 4000 zł.
Efektownie zagospodarowany ogród pięknie wygląda o każdej porze roku. Oświetlenie zewnętrzne LED sterowane zegarowo. Ogród z automatycznym podlewaniem z pompą głębinową, automatyczne koszenie trawnika przez robota koszącego. Cała działka jest zabezpieczona siatką przed kretami. W ogrodzie znajduje się także wydzielony warzywnik.

Piękny widok na otwartą przestrzeń pełną zieleni!

Zapraszamy!

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl


Lokalizacja: