Warszawa Praga-Południe, Mińska
5 000,00 PLN
Mieszkanie na wynajem , 57,97 m2
86,00 PLN /m2
Powierzchnia
57,97 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2020

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964552716
Powierzchnia: 57,97 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 0 z 5
Rok budowy: 2020
Ogrzewanie: CO miejskie
Cena za m2: 86,00 PLN
Cena: 5 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat, obecnie odświeżone i przygotowane dla nowego najemcy.

Na terenie osiedla znajduje się duża ilość zieleni, wewnętrzne patio oraz plac zabaw. Oferta idealna dla rodzin z dziećmi.

We wnętrzu podział na strefę dzienną i prywatną. Jasna kolorystyka. Sypiania rodziców z miejscem do pracy. W pokoju dla dzieci zmieszczą się dwa łóżka, dwa małe biurka i szafa. Łazienka z wanną i prysznicem. Kuchnia z oknem otwarta na przestronny pokój dzienny. Wyjście na prywatny ogródek.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z dodatkową przestrzenią do przechowywania w postaci metalowej szafy przeciwpożarowej.

Dodatkowe atuty:

oświetlenie wykonane według projektu aranżacyjnego z kilkoma scenariuszami światła w każdym pomieszczeniu,
wyłącznik główny (master switch) przy wejściu umożliwiający wyłączenie całego oświetlenia jednym przyciskiem,
ogrzewanie podłogowe z trzema niezależnymi obwodami (przedpokój, kuchnia, salon), pozwalające na komfortową regulację temperatury również poza sezonem grzewczym.

Opłaty: czynsz administracyjny 1099 zł + media.

Kaucja 6000 zł

Mieszkanie dostępne od zaraz. Umowa najmu do 15.01.2027 z możliwością przedłużenia do końca czerwca 2027.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl


Lokalizacja: